Školní družina

Školní družina je školské zařízení poskytující zájmové vzdělávání pro přihlášené účastníky podle vlastního vzdělávacího programu. Školní družina poskytuje výchovně vzdělávací, rekreační a zájmovou činnost v době mimo vyučování, umožňuje účastníkům také přípravu na vyučování. Zájmové činnosti jsou uskutečňovány v rámci programu a činnosti oddělení, jako řízená kolektivní a individuální činnost, či jako spontánní aktivita.

Školní družina je určena především pro žáky I. stupně základní školy, kteří jsou přihlášeni k pravidelné denní docházce.

Provoz:

RANNÍ - od 6:15 do 7:30 hod.

ODPOLEDNÍ - od 11:10 do 16:30 hod.

Celková kapacita je 90 žáků. Školní družina nemá vlastní prostory, činnost probíhá v učebnách, které však svým vybavením a uspořádáním odpovídají potřebám dětí mladšího školního věku. Činnost školní družiny je prezentována v rámci školy i mimo ni, např. na veřejně přístupných výstavkách a při veřejných vystoupeních.