Úspěšní reprezentanti naší školy

V posedních několika dnech se naši žáci účastnili hned několika soutěží. Za to jim moc děkujeme a gratulujeme jim ke krásnému umístění!

JAN ZATLOUKAL - 4. místo v okresní soutěži CHEMIK - celkem 26 soutěžících

ADÉLA ZBOŘILOVÁ - 2. místo v okresním kole OLYMPIÁDA V ČJ - 45 soutěžících, postup do krajského kola

MICHAL ZAVŘEL - 9. místo v krajském kole LOGICKÉ OLYMPIÁDY - 46 soutěžících

27. listopadu 2023

Vážení rodiče,

na 27. listopadu vyhlásil Českomoravský odborový svaz pracovníků školství výstražnou stávku. Oprávněnými důvody jsou především snižování tzv. PHmaxu (počet odučených hodin v daném ročníku), nesystémové snižování počtu asistentů pedagoga na školách a nízké platy nepedagogických zaměstnanců.

Protože chápeme vyhlášení stávky jako komplikaci pro pracující rodiče, a protože naši školu s vyšší naplněností tříd škrty tolik nepostihnou, rozhodli jsme se pro formální vyjádření souhlasu s důvody stávkujících škol a podpory jejich zaměstnanců. Naše MŠ i třídy ZŠ ale zůstanou v den stávky otevřené.

Zaměstnanci ZŠ a MŠ Bedihošť

Voňavé Vánoce ve školní družině

Vážení rodiče,

stalo se již tradicí, že nám rodiče pomáhají organizovat pro děti ze ŠD ,,VOŇAVÉ VÁNOCE".

V čem bude spočívat vaše pomoc?

Přečtěte si prosím následující informace:

PONDĚLÍ 11. 12. 2023

- nejpozději do tohoto dne vás prosíme, abyste doma napekli perníčky, linecké nebo oboje a přinesli je do družiny

- množství necháme na vás

STŘEDA 13. 12. 2023

- v 15:30 hod. se sejdeme ve školní jídelně a začínají ty pravé ,,VOŇAVÉ VÁNOCE"

- budeme společně zdobit vaše perníčky a linecké cukroví, zhlédnete krátký program, který si pro vás děti připravily a posedíme spolu u dobrého jídla a pití

Děkujeme a těšíme se na setkání s vámi a doufáme, že si užijeme společně příjemné odpoledne!

Kolektiv vychovatelek

Vánoční jarmark a konzultace

Kdy: středa 13. 12. 2023

Čas: 16:00 - 18:00 hod.

Program:

- Voňavé Vánoce žáků školní družiny

- v 16:15 hod. vystoupení tanečního kroužku

- Vánoční dílničky

- výroba vánočních ozdob

- výroba vánočních hrníčků

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Škola na zkoušku

zve budoucí prvňáčky na

ŠKOLU NA ZkOUŠKU

A to v termínech:

Úterý 23. května od 16.00 hod. do 16.45 hod.

Úterý 30. května od 16.00 hod. do 16.45 hod.

S sebou si děti vezmou vždy přezůvky a pastelky.

Rodiče budoucích prvňáčků zveme na informativní schůzku, která bude 30. května 2023 od 16.45 do 17.15 hodin. V době informativní schůzky pro rodiče bude pro děti zajištěna školní družina.

Děkujeme a těšíme se na Vás i Vaše děti, Mgr. Renata Velešíkova a Mgr. Světlana Ambrožová.